PŁATNY STAŻ

Data dodania: 18 październik 2016Ogłoszenie: 3389
PŁATNY STAŻ
  • PŁATNY STAŻ  - zdjęcia

Masz łatwość nawiązywania kontaktów i szybko się uczysz? Jesteś ambitną i pracowitą osobą, i oczekujesz od stażu czegoś więcej niż robienie kawy?

Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy płatny staż na okres 1-3 miesięcy, podczas którego pod okiem doświadczonych Doradców oraz ze wsparciem Grona Ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem będziesz miał możliwość zaznajomić się od praktycznej strony z całą branżą finansową. Wysokość płatności za staż jest uzależniona od efektywności pracy.

Platinum Eye to dynamicznie rozwijająca się niezależna Kancelaria Doradztwa Finansowego z oddziałami w 7 polskich miastach.
Czym się zajmujemy? Kredyty, obrót nieruchomościami, inwestycje, ubezpieczenia, leasingi, zabezpieczenie przyszłości dzieci czy emerytury, dotacje unijne oraz doradztwo gospodarcze.

Podczas stażu otrzymasz dostęp do szerokiej palety szkoleń, zarówno z tematyki branżowej jak i rozwoju osobistego oraz przede wszystkim nabędziesz praktyczne umiejętności niezbędne na rynku pracy. Dla najlepszych przewidujemy możliwość dalszej współpracy na drodze specjalistycznej lub wejścia na ścieżkę menadżerską.

CV prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 505... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena 1000zł
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praktyki - staże
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Kalisz
Wyświetleń: 976

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Kaliszlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.