Monter fasad

Data dodania: 16 październik 2020Ogłoszenie: 42019
  • Monter fasad  - zdjęcia

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lyon, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
• Stawka godzinowa: 12,50 brutto/h + dieta 10, 15 euro netto
• Możliwość pracy w nadgodzinach – płatne według francuskiego prawa
• Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami od średniej krajowej,
• Darmowe zakwaterowanie
• WYPŁACAMY EKWIWALENT URLOPOWY +10% do wynagrodzenia
• Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego ( EKUZ),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca na wysokości przy montażu fasad
• ocieplanie elewacji budynków
• praca w wykorzystaniem rusztowań na różnych budowach
• nakładanie i rozprowadzenie tynku (przygotowanie zapraw i tynków)
• montaż narożników

WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość języka francuskiego oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem
będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem:
518673665
502305151

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 518... Pokaż